Глава УГКЦ — єпископам Європи: «Солідарність нашого народу дозволила протистояти російській агресії»

14.09.2018 17:26 3

Глава УГКЦ — єпископам Європи: «Солідарність нашого народу дозволила протистояти російській агресії»

В зустрічі беруть участь очільники католицьких єпископатів усіх країн Європи, як також Туреччини, Кіпру, Ізраїлю, Казахстану. Україну представляють верховний архієпископ Святослав, глава УГКЦ, архієпископ Мєчислав Мокшицький, голова Конференції римо-католицьких єпископів України, та владика Мілан (Шашік), правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії.
У своєму слові глава УГКЦ підкреслив, що солідарність, яка як потужна сила громадянського суспільства в Україні, виявилася у всій своїй красі під час Революції гідності як фундаментальна європейська риса українського народу. «Солідарність, тобто здатність переживати страждання і потреби ближнього як свої особисті, об‘єднала людей різних Церков, релігій та національностей і позначила собою смерть пострадянського суспільства і народження політичної нації європейського типу, заснованої на повазі до гідності кожної людини і бажання будувати вільну і незалежну державу», — наголосив глава УГКЦ.
Він зазначив, що солідарність, яка виявилася у добровольчому та волонтерському русі, є тою силою українського суспільства, яка дозволила народові протистояти російській агресії та ціною життя десятків тисяч героїв, захистити свою Батьківщину. «Солідарність є тією силою нашого народу, яка дозволила протистояти російській агресії», — цитує виступ ієрарха сайт УГКЦ.
«Та сама солідарність, в умовах глибокої економічної кризи, зробила нас здатними дати руку допомоги близько двом мільйонам внутрішньо переміщених осіб та долати, спричинену війною, глибоку економічну та гуманітарну кризу, яку без перебільшення можна назвати найбільшою гуманітарною катастрофою у Європі після Другої світової війни», — сказав предстоятель УГКЦ.
Верховний архієпископ УГКЦ Святослав подякував європейським єпископам за солідарність з Україною у цей історичний момент, за молитву, дипломатичну та економічну підтримку, за протиставлення московській пропаганді поширенням правдивої інформації про війну в Україні, зазначає сайт УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

История и первые «шаги» телешоу Дом 2 Бонусы в онлайн-казино выгода или сомнительное предложение? Как убрать сажевый фильтр в авто? Гранитные памятники и изделия декора в Киеве от производителя Срочный и недорогой переплет диплома

Публикации