Глава УГКЦ у США пригадав про «в’язнів Кремля» та закликав не забувати про війну в Україні

08.08.2018 15:34 0

Глава УГКЦ у США пригадав про «в’язнів Кремля» та закликав не забувати про війну в Україні

Промову він виголосив 7 серпня перед учасниками 136-ої Конвенції «Лицарів Колумба», у якій беруть участь представники різних країн світу.
Предстоятель УГКЦ розповів, що Олег Сенцов — відвертий противник захоплення Росією Кримського півострова, відбуває 20 річне ув’язнення. Він засуджений за нібито планування терористичних актів. Сенцов заперечує висунуті обвинувачення і його підтримує більша частина світової спільноти.
При цьому Святослав висловив свій жаль, що війна в Україні стає «тихою і забутою».
«Війна, по суті, вже спричинила найбільшу гуманітарну кризу на європейському континенті після закінчення Другої світової війни. І все ж таки, вона є тихою і забутою війною. Оскільки це є «замороженим конфліктом», ніхто більше не говорить голосно про війну в Україні. Увага ЗМІ була зміщена, як це часто буває, до інших конфліктних зон у світі», — констатував промовець.
«Ми закликаємо міжнародне співтовариство не ігнорувати Україну і не залишати нас наодинці з нашим агресором, країною, яка ігнорує міжнародний порядок і не поважає всі міжнародні договори, які гарантують недоторканність сучасних державних кордонів», — наголосив у своїй промові у США Святослав.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бетономешалка - устройство и применение Дизельная тепловая пушка Vitals DHС-501 На Харківщині урочисто відкрили і освятили пам'ятник гетьману Івану Мазепі Только качественный и оригинальный инструмент на любой вкус Лучшие фильмы ужасов на DIVAN.TV

Публикации