Глава УГКЦ: «У святкуванні 1030-річчя Хрещення Русі-України ми єднатимемося з Українською Державою і нашими православними братами»

25.07.2018 19:15 3

Глава УГКЦ: «У святкуванні 1030-річчя Хрещення Русі-України ми єднатимемося з Українською Державою і нашими православними братами»

Святослав відзначив, що в період цих державних святкувань греко-католики ніколи не організовували в Києві своїх акцій для того, аби не бути «антитезою» до православних братів. «Ми завжди намагалися цим святкуванням підкреслювати не те, що нас роз’єднує, а те, що єднає. А єднає нас саме це Хрещення, яке ми власне святкуємо».
Предстоятель привітав усіх християн України з нагоди 1030-річчя Хрещення. «Бажаю усім нам керуватися своєю вірою в Бога, коли ми приймаємо важливі рішення в житті, щоб у будь-яких обставинах ми завжди залишалися християнами, а також зберегли цей дар, який наш народ (як найбільший національний скарб) з покоління в покоління передавав його своїм нащадкам», – побажав глава УГКЦ.
«Бажаю, аби наше християнство не було номінальним чи формальним, коли ми щось святкуємо, а щоб ми були християнами у нашому щоденному житті і нашою вірою в Бога керувалися тоді, коли ухвалюємо необхідні державні чи особисті рішення», – додав духовний лідер греко-католиків.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини Вам нужны лайки? Получайте их на самых выгодных условиях Услуги кремации в Киеве Митрополит УПЦ відсвяткував у Севастополі день військово-морського флоту Росії Онлайн площадка sevens.igra-slot не позволит заскучать даже требовательному геймеру

Публикации