Глава УГКЦ у Римі зустрівся з українськими студентами Папської грецької колегії

25.10.2018 17:51 9

Глава УГКЦ у Римі зустрівся з українськими студентами Папської грецької колегії

Блаженніший Святослав 22 жовтня відвідав студентів з України, котрі проживають і навчаються в Папській грецькій колегії в Римі.

Під час розмови з українськими студентами Глава УГКЦ поцікавився їхнім навчанням та наголосив на значенні духовної та інтелектуальної формації семінаристів і священиків в душпастирському служінні УГКЦ. Було також обговорено задум вшанування пам’яті блаженних священномучеників, колишніх студентів Грецької колегії, для їх прослави та популяризації подвижництва часів переслідування УГКЦ.

Як йдеться у повідомленні Департаменту інформації УГКЦ, зустріч Блаженнішого Святослава з українськими студентами Папської грецької колегії є знаком уваги УГКЦ до виховання сучасних та майбутніх душпастирів. Попередньо Глава УГКЦ зустрівся із студентами Української папської колегії святого Йосафата.

Історична довідка

Папська грецька колегія святого Атанасія в Римі заснована папою Григорієм XIII 3 листопада 1576 для студентів Східних Католицьких Церков. У стінах цієї колегії навчалися провідні церковні діячі Київської унійної митрополії, серед яких митрополити: Йосиф Велямин Рутський, Рафаїл Корсак, Гавриїл Коленда та ін. Пізніше серед знаменитих вихідців із Галичини вчилися: митрополит Галицький Сильвестр кардинал Сембратович та легендарний літургіст о. прелат Ізидор Дольницький. А завершують історію у ХХ столітті українські студенти, серед яких чотири блаженні священномученики: єп. Миколай Чарнецький, єп. Йосафат Коциловський, о. Омелян Ковч та о. Микола Конрад.

Нині у стінах Грецької колегії, разом з іншими студентами Східних Католицьких Церков, навчаються також 9 студентів УГКЦ: з України, США, Великобританії та Греції.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/73213/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить накрутку на youtube от профессионалов Ресурс Слототоп и его преимущества Сайт с лучшими бесплатными видеослотами Где заказать дизайн интерьера? Мезотерапия лица и тела

Публикации