Глава УГКЦ у Римі зустрівся з католицькими єрархами Казахстану

02.03.2019 17:59 0

Глава УГКЦ у Римі зустрівся з католицькими єрархами Казахстану

1 березня у соборі Святої Софії в Римі Патріарх Святослав зустрівся з римо-католицькими єпископами Казахстану та апостольським адміністратором в цій країні для греко-католиків о. Василем Говерою. Упродовж кількох днів католицькі єпископи Казахстану здійснювали візит до гробів святих апостолів Римі. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Блаженніший Святослав ознайомив гостей з історією собору Святої Софії, розповів про мученицький шлях патріарха Йосифа Сліпого та “римський період” його діяльності. Він також ознайомив єпископів із сучасним життям громади собору, а також структурним розвитком УГКЦ в Італії та розповів про її душпастирське служіння українським мігрантам.

Патріарх Святослав звернувся до єпископів з проханням підтримати УГКЦ в Казахстані та “плекати дух братніх відносин між католиками латинського та східного обрядів”. У Казахстані зареєстровано 5 греко-католицьких громад: у Караганді, Астані, Павлодарі, Шедерти (Павлодарської обл.), Сатбаєві. Крім цього, діє ще 10 громад в інших місцевостях, куди священики доїжджають. В місті Алмати громаду не зареєстровано, але є священик, який постійно там працює. Всього у цій країні 9 священиків, апостольським візитатором для греко-католиків є о. Василь Говера,

Додамо, що візит ad limina apostolorum єпископів Центральної Азії відбувається у Ватикані з 25 лютого по 5 березня, 1 березня учасники візиту мали нагоду зустрітися із Папою Франциском.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/74929/

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровые автоматы Золотой кубок – лучшее решение для вашего старта Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Качественные металлопластиковые окна от бренда Rehau Купить розы с доставкой в Санкт-Петербурге Чем отличаются фирмы-упаковщики автозапчастей?

Публикации