Глава УГКЦ у Кракові презентував свою книгу «Діалог лікує рани»

17.03.2018 16:35 9

Глава УГКЦ у Кракові презентував свою книгу «Діалог лікує рани»

У часі пастирського візиту до Польщі Глава УГКЦ відвідав Краків, де відбулася низка зустічей та презентація його книги «Діалог лікує рани».

Предстоятель УГКЦ зустрівся з колишнім архиєпископом Краківським, секретарем св. Івана Павла ІІ кардиналом Станіславом Джівішем, який написав вступне слово до книжки-інтерв’ю «Діалог лікує рани». Кардинал сердечно привітав Главу УГКЦ і висловив своє задоволення з того, що Блаженніший Святослав довірив йому написати вступ до дуже актульної книжки.

У вечірній час до костелу Святої Катерини Александрійської Чину августиніанців зійшлося багато українців і поляків, щоб узяти участь у презентації книжки-інтерв’ю Блаженнішого Святослава «Діалог лікує рани». Глава УГКЦ розказав про історію цього інтерв’ю з п. Кшиштофом Томашіком і яким чином виникла ідея його видання. Він зазначив, що Господь нас сотворив для спілкування-діалогу і ми маємо в ньому потребу, що це спілкування має лікувальну силу і що сучасна людина справді має багато ран, які потребують лікування.

Редактор Католицької інформаційної агенції Кшиштоф Томашік, заохотив слухачів не просто до читання цієї книжки, а до її вивчення. Бо у виданні можна знайти не просто відповіді на складні життєві питання, а й зрозуміти, як їх лікувати. Ця книга справді спонукує до діалогу з Богом, з ближнім, з неприятелем. У ній можна знайти роздуми над багатьма темами сьогодення, які торкають кожну людину особисто.

Глава УГКЦ окремо зупинився на питанні українсько-польського примирення. Він розповів про ті кроки, які спільно роблять і продовжуватимуть робити в цій справі єпископати Римо- і Греко-Католицької Церков. Про це 17 березня повідомив Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/70469/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Качественная детская обувь оптом по доступной цене Большой выбор тактического снаряжения отечественных и иностранных производителей Футбольные бутсы Игры в клубе Азино777 для настоящих ценителей риска

Публикации