Глава УГКЦ у Ватикані розповів про екуменічну місію Східних Католицьких Церков

11.10.2017 20:24 24

Глава УГКЦ у Ватикані розповів про екуменічну місію Східних Католицьких Церков

У рамках роботи Пленарної сесії Конгрегації для Східних Церков, яка проходить цими днями у Ватикані, Патріарх Святослав виступив із доповіддю про екуменічну місію Східних Католицьких Церков.

«Досвід останніх двох століть виразно показує, що у відновленні єдності чи сопричастя Церков християни поділяються на дві категорії: тих, хто прагне єдності, і тих, хто її не хоче», − наголосив Глава УГКЦ, підсумовуючи своє звернення до учасників пленарного засідання.

«Якщо є бажання, завжди знайдуться необхідні засоби для його реалізації. Натомість, якщо такого бажання нема, наводиться низка причин – історичних, пасторальних, канонічних – для уникнення цієї єдності», − констатував Предстоятель УГКЦ.

Справжній екуменізм, на думку Блаженнішого Святослава, вимагає покори, але водночас і мужності простити і просити прощення: «Аргументи історичного минулого повинні застосовуватися виключно для того, щоб уникнути гріхів минулого в нашому майбутньому».

У своїй доповіді він також представив екуменічну діяльність УГКЦ та запропонував конкретні кроки на шляху екуменічного діалогу, інформує Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/68571/

Следующая новость
Предыдущая новость

Склады и ангары от ЮгАгроСоюзПром Православный сайт со всей необходимой информацией Національний університет біоресурсів і академія УПЦ КП випустили першу групу військових капеланів Молоді греко-католики Вінниці склали обітницю дотримання дошлюбної чистоти Фотообои в спальню на любой вкус

Публикации