Глава УГКЦ у Варшаві: «Кремль підтримує популістів і провокує ненависть у Європі»

19.03.2018 15:52 12

Глава УГКЦ у Варшаві: «Кремль підтримує популістів і провокує ненависть у Європі»

«Великою проблемою сьогоднішньої політики, – вважає предстоятель УГКЦ, – є популізм, який викликає найнижчі інстинкти, засновані на ненависті й боротьбі. Такий стиль є великою загрозою, бо мова йде не про правду та соціальний добробут, а про те, щоб спровокувати напруженість і конфлікти, що має на меті зберегти владу».
На його думку, російська агресивна пропаганда, яка призвела до анексії Криму і викликає загибель людей на Донбасі внаслідок війни, підтримує популістів і провокує ненависть у різних місцях Європи; Кремль фінансує екстремальних націоналістів. «Він робить це в Україні та Польщі, а також у Франції та Греції. Ви можете чітко це бачити щодо антиукраїнських дій, які недавно з'явилися в Польщі, ініційовані з того ж джерела, що і війна на Донбасі. Ненависть, брехливість, маніпулювання фактами є головними інструментами. Цьому слід протидіяти для порозуміння та примирення між народами», – наголосив Святослав.
Глава УГКЦ висловив переконання, що той, хто веде діалог і прагне до згоди, не є слабший, ніж нападник. Навпаки, ті, що підтримують мир навіть перед війною, здатні не тільки виграти це, а й перемогти над справою, яка веде до цієї війни.
Нагадаємо, що під час свого візиту до Польщі глава УГКЦ зустрівся з архієпископом і мером Варшави, а також презентував полякам свою книжку «Діалог лікує рани».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Качественные шины на любой автомобиль Элитная косметика 3lab Шторы плиссе – лучший выбор современной хозяйки Рыба под маринадом классический рецепт минтай

Публикации