Глава УГКЦ у Варшаві: «Кремль підтримує популістів і провокує ненависть у Європі»

19.03.2018 15:52 12

Глава УГКЦ у Варшаві: «Кремль підтримує популістів і провокує ненависть у Європі»

«Великою проблемою сьогоднішньої політики, – вважає предстоятель УГКЦ, – є популізм, який викликає найнижчі інстинкти, засновані на ненависті й боротьбі. Такий стиль є великою загрозою, бо мова йде не про правду та соціальний добробут, а про те, щоб спровокувати напруженість і конфлікти, що має на меті зберегти владу».
На його думку, російська агресивна пропаганда, яка призвела до анексії Криму і викликає загибель людей на Донбасі внаслідок війни, підтримує популістів і провокує ненависть у різних місцях Європи; Кремль фінансує екстремальних націоналістів. «Він робить це в Україні та Польщі, а також у Франції та Греції. Ви можете чітко це бачити щодо антиукраїнських дій, які недавно з'явилися в Польщі, ініційовані з того ж джерела, що і війна на Донбасі. Ненависть, брехливість, маніпулювання фактами є головними інструментами. Цьому слід протидіяти для порозуміння та примирення між народами», – наголосив Святослав.
Глава УГКЦ висловив переконання, що той, хто веде діалог і прагне до згоди, не є слабший, ніж нападник. Навпаки, ті, що підтримують мир навіть перед війною, здатні не тільки виграти це, а й перемогти над справою, яка веде до цієї війни.
Нагадаємо, що під час свого візиту до Польщі глава УГКЦ зустрівся з архієпископом і мером Варшави, а також презентував полякам свою книжку «Діалог лікує рани».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Эффективное лечение наркологической зависимости Качественные элитные памятники, которые говорят о статусе Финансовая помощь тем, кому это необходимо: кредиты онлайн Научиться рисовать может каждый Чому не варто нехтувати дизайном квартири?

Публикации