Глава УГКЦ сказав коли УГКЦ добудує патріархат

16.07.2019 9:39 3

Глава УГКЦ сказав коли УГКЦ добудує патріархат

Ми є патріаршою Церквою. Патріархат не дається. Патріархат - це певний спосіб бути разом нашій Церкві, яка існує в Україні та в усьому світі. Коли ми навчимося бути разом, єдиною Церквою, перемагати те, що нас роз’єднує, то ми щоразу ставатимемо патріаршою Церквою.

На цьому наголосив Предстоятель УГКЦ під час зустрічі з молоддю у Зарваниці у суботу, 13 липня 2019 року, відповідаючи на запитання про патріархат УГКЦ.

«Коли ви справді будете знати, якою є ваша Церква; коли вас буде боліти те, що болить наших вірних в Аргентині, а будете радіти тим, чим радіють ваші брати і сестри в Австралії, то ви будете дітьми патріаршої Церкви. Тому наш патріархат ми будуємо», - зазначив Блаженніший Святослав. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/76518/

Следующая новость
Предыдущая новость

Помощь в изучении английского Вагонка из ольхи, сосны и липы в любых объемах с быстрой доставкой Суд ще раз відмовив Івано-Франківській міськраді у справі з храмом УПЦ Курсы дизайна интерьера для начинающих Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію

Публикации