Глава УГКЦ розповів міністру закордонних справ Литви про роль церков у розбудові України та нагадав, що Вільнюс тривалий час був осідком Київських митрополитів

24.09.2018 14:46 0

Глава УГКЦ розповів міністру закордонних справ Литви про роль церков у розбудові України та нагадав, що Вільнюс тривалий час був осідком Київських митрополитів

Зустріч проходила в приміщенні литовського МЗС. У ній також узяли участь Аста Андріяускієне, завідувачка відділу справ країн Східної Європи, та о. Вінкентій Пелих, ігумен монастиря Святого Йосафата у Вільнюсі.
Сторони обговорили суспільну та релігійну ситуацію в Україні. Глава УГКЦ представив міністру діяльність національного форуму «Трансформація України» та роль Церков і релігійних організацій у розбудові в Україні інституцій громадянського суспільства та державних механізмів європейського зразка.
Глава УГКЦ наголосив, що його участь у візиті понтифіка до Литви є даниною історичної спадщини Української Греко-Католицької Церкви, адже Вільнюс тривалий час був осідком його попередників - Київських митрополитів. Також така присутність є виявом вдячності Католицькій Церкві Литви за допомогу і солідарність з українцями в часи комуністичних переслідувань та знаком повної співпраці у сьогоденні.
На завершення зустрічі міністр подякував архієпископу Святославу за візит і запевнив, що Литва є разом з Україною у її прагненні бути вільною і незалежною та завжди буде підтримувати її народ у його нелегкій боротьбі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Для УПЦ важнее "внутреннее единство", чем единство с другими церквями Украины Услуги по созданию дизайна этикеток «Barberking» − настоящий атмосферный барбершоп в Харькове Апостиль: подготовка документов для действия за рубежом Лучшие бонусные программы от казино Слот Азарт ждут вас!

Публикации