Глава УГКЦ разом з папою Римським відзначать в Литві 100-річчя відновлення державності країн Прибалтики

21.09.2018 14:36 0

Глава УГКЦ разом з папою Римським відзначать в Литві 100-річчя відновлення державності країн Прибалтики

Участь глави УГКЦ в історичному візиті понтифіка до Литви є виявом вдячності Литовській Католицькій Церкві за її солідарність з УГКЦ під час переслідувань у Радянському Союзі. Відомо, що офіційні католицькі єпископи Литви відчували свою пастирську відповідальність за вірних переслідуваної УГКЦ, між духовенством обох Церков існували тісні контакти, деякі підпільні священики та єпископи вчилися в єдиній тоді католицькій семінарії у цілому Радянському Союзі.
Після відвідин Литви папа продовжить свою подорож до Латвії та Естонії. Візит папи до країн Балтики припадає на 100-річчя відновлення їхньої державності, тобто першої декларації про незалежність від Росії. Другий символічний ювілей – 25-річчя візиту святого Івана Павла ІІ, який проголосив свій візит “подорожжю до країн, що знову здобули свою незалежність”.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие изделия из камня Как играть в мобильное казино: подробности Помощь адвоката в оспаривании отцовства Церковные изделия высокого качества Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear

Публикации