Глава УГКЦ привітав єпископа Володимира Ющака із 20-літтям єпископської хіротонії

22.06.2019 21:48 57

Глава УГКЦ привітав єпископа Володимира Ющака із 20-літтям єпископської хіротонії

18 червня 2019 року правлячий архиєрей Вроцлавсько-Гданський владика Володимир Ющак відзначав 20 років із дня єпископської хіротонії, з чим його сердечно привітав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«З нагоди ХХ-річчя з дня архиєрейських свячень мир Вам у Господі! Бажаю особисто та від імені Синоду Єпископів нашої Церкви щиро привітати Вас з нагоди 20-ї річниці архиєрейської хіротонії. У цей святковий день дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та за всі дари, якими Він так рясно Вас наділив і які Ви щедро примножили впродовж свого жертовного служіння Богові й Церкві», — розпочав своє привітання Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Відтак Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви продовжив: «Святкування Вашого ювілею — це велика подія для всіх нас. Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Богові за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові. Ваше служіння як єпископа Вроцлавсько-Гданського є прикладом доброго пастиря, який кладе душу свою за овець своїх. Для тисяч вірних нашої Церкви, які в пошуках кращої долі опинилися на теренах Польщі, Ви стали турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод, ревнителем нашої культури та ідентичності. Не можна оминути увагою і Вашої активної участі в діяльності Синоду Єпископів УГКЦ. Прохаючи в милосердного Господа винагородити Вас сторицею за Ваші старання, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу».

Наприкінці привітального листа від імені Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви та від свого імені Блаженніший Святослав побажав: «Прийміть наші сердечні вітання та побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і рідного народу — на многії і благії літа!»

Нагадаємо, що 24 квітня 1999 pоку рішенням Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви та за благословенням Святішого Отця Івана Павла II, о. Володимир Ющак, ЧСВВ, призначений правлячим єпископом Вроцлавсько-Гданської єпархії Української Греко-Католицької Церкви у Польщі. Єпископська хіротонія відбулася 19 червня 1999 року у катедральному соборі Воздвиження Чесного і Животворящого хреста Господнього, що знаходиться у м. Вроцлаві, Польща.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/76240/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мобильные бетонные заводы Крещенский сочельник Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Помощь адвоката в оспаривании отцовства Сайт с лучшими бесплатными видеослотами

Публикации