Глава УГКЦ привітав Папу Франциска з ювілеєм священства

15.12.2019 0:29 0

Глава УГКЦ привітав Папу Франциска з ювілеєм священства

13 грудня 1969 року Хорхе Маріо Бергольйо, якому виповнилося 33 роки, був рукоположений на священника. Свій 50-річний ювілей священичого служіння він святкує як Вселенський архиєрей, а його головним посланням до світу є милосердя Бога до людини. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

З цієї нагоди Блаженніший Святослав надіслав Святішому Отцеві вітального листа, у якому також висловив подяку за «близькість та підтримку УГКЦ». Глава УГКЦ вказав на особистий приклад тоді ще кардинала Буенос-Айреса для молодого єпископа з України, згадуючи свій перший досвід єпископського служіння, а також подякував папі за постійну підтримку для України, виявлену через його конкретні жести та ініціативи: «Ваша безперервна підтримка українського народу впродовж останніх 5-ти років його великих страждань, спричинених російською агресією, вселяє надію та сповнює нас духовною силою».

У своєму листі Блаженніший Святослав також пригадав постать владики Степана Чміля: «Відчуваємо особливе Боже благословення, що український священник зробив свій важливий внесок на дорозі Вашого священичого покликання. Адже саме від Вас, Святіший Отче, ми дізналися про цей особливий зв’язок з владикою Степаном Чмілем, - людини, яка «зробила для Вас багато добра» і від якої Ви отримали «живе свідчення випробування віри серед жахливих атеїстичних переслідувань минулого століття».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/78180/

Следующая новость
Предыдущая новость

Археологи виявили на Львівщині сліди монастиря княжих часів Купить террариум можно и в интернет магазине Курсы английского языка для взрослых Какими особенностями обладают современные ноутбуки? Выбираем качественный ламинат на пол

Публикации