Глава УГКЦ привітав Мустафу Джемілєва з 75-річчям

14.11.2018 13:29 3

Глава УГКЦ привітав Мустафу Джемілєва з 75-річчям

«Ви пережили багато жахливих речей. Годі уявити: сім судимостей, 15 років ув’язнення! Постійні судові процеси, брехливі звинувачення, підступні свідки… Голодування як можливість заявити світові про біль і страждання свого народу. Ваше життя - це постійна боротьба», – мовиться у привітанні.
Сьогодні для українців, пише Святослав, кримських татар і, зрештою, усього світу Мустафа є живим прикладом людини, яка дуже добре знає ціну понять «свобода» і «незалежність». «Своїм життям, більше ніж словами, Ви свідчите про необхідність бути вірним власному сумлінню, хоч би яких випробувань довелося зазнати», – сказано у листі.
У 2014 році Мустафа Джемілєв отримав одну з найбільших нагород УГКЦ - відзнаку імені блаженного Омеляна Ковча. «Цим ми засвідчили, що високо цінуємо Вашу жертву, складену в ім’я людини, Ваш «чин мужності підтримувати слабких перед силою ненависті». Хай приклад Вашого життя надихає молоде покоління», – побажав глава УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Элитная косметика 3lab Эффективная реклама на улицах Перевозка грузов в самые короткие сроки Выбор и правильный уход за гидрокостюмом Казино Вулкан удачи для везунчиков

Публикации