Глава УГКЦ презентує у Польщі свою книжку «Діалог лікує рани»

15.03.2018 15:17 0

Глава УГКЦ презентує у Польщі свою книжку «Діалог лікує рани»

У програмі візиту предстоятеля УГКЦ є зустрічі з ієрархами Римо-Католицької Церкви, представниками влади, журналістами ведучих церковних і світських часописів і телебачення. Одним із головних моментів перебування глави УГКЦ у Польщі буде презентація його книжки-інтерв’ю «Діалог лікує рани», яка вийшла польською мовою у видавництві «Знак» у співпраці з Католицькою інформаційною агенцією. Презентація проводитиметься у Варшаві та Кракові.
У перший день візиту Святослав зустрівся із владикою Станіславом Гондецьким, архієпископом і митрополитом Познанським, який є також головою Конференції єпископату Польщі. У розмові взяли участь владика Євген (Попович), архієпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський, владика Володимир (Ющак), єпарх Вроцлавсько-Гданський, і владика Теодор (Мартинюк), єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архієпархії.
Глава УГКЦ обговорив з головою Конференції єпископату Польщі справи душпастирства вірних УГКЦ, які приїхали до Польщі на роботу, а також шляхи співпраці та примирення українського і польського народів. Святослав подякував митрополиту Станіславу за сприяння польських єпископів у наданні можливості нашим священикам служити літургії для українських вірян у костелах.
Відтак голова Конференції єпископату Польщі висловив вдячність главі УГКЦ за старання у справах польсько-українського примирення.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Молоді греко-католики створюють спільноту «Покоління Любомира» Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Секрет популярности слот автоматов на просторах всемирной паутины Єпископ УАПЦ взяв участь у церемонії Лицарського ордену в Чехії Быстрая доставка покупок из США

Публикации