Глава УГКЦ презентуватиме книгу про життя і заповіт Патріарха Йосифа Сліпого

10.09.2017 22:51 9

Глава УГКЦ презентуватиме книгу про життя і заповіт Патріарха Йосифа Сліпого

13 вересня 2017 року, о 15:00, у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких, у рамках Форуму видавців відбудеться презентація книги “Будьмо собою” про життя і заповіт патріарха Йосифа Сліпого.

Презентація відбудеться за участю Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, владики Гліба (Лончини), Мирослава Мариновича та Анатолія Бабинського.

Модератор заходу – Олег Турій.

Спеціально до 24-го Форуму видавців спільно з Інститутом історії Церкви та Постуляційним центром беатифікації і канонізації святих УГКЦ у 125-ту річницю з дня народження Йосифа Сліпого підготували ювілейне видання, яке включає в себе його незабутнє «Завіщання», біографічний нарис о. Андрія Михалейка, ілюстрований світлинами найважливіших етапів патріархового подвижницького шляху, та вступне пастирське слово Блаженнішого Святослава, яке привертає увагу до ключової ідеї, втіленої в житті Великого патріарха і в його заповіті нащадкам: «Будьмо собою!» Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/68207/

Следующая новость
Предыдущая новость

Рюкзаки для всей вашей семьи Казино Вулкан удачи для везунчиков Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" У Львові стартував семінар ОБСЄ по міжконфесійному діалогу Экскурсия по Санкт-Петербургу. Старейшие храмы Питера.

Публикации