Глава УГКЦ — предстоятелю УПЦ КП: "Між нами є більше того, що нас єднає, аніж того, що роз’єднує"

26.11.2018 16:01 0

Глава УГКЦ — предстоятелю УПЦ КП:

Галицьке Євангеліє — унікальна пам’ятка української домонгольської доби, яка свідчить про спільне коріння всіх спадкоємців єдиної Київської Церкви. Тому глава УГКЦ переконаний, що вона має бути в кожного з предстоятелів колись єдиної Київської Церкви Володимирового Хрещення.
При цій нагоді співрозмовники обговорили низку питань. “Передусім ми говорили про нашу спільну спадщину, традицію, історію. Було наголошено, що між нами є більше того, що нас єднає, аніж того, що роз’єднує. Ми говорили про важливість пошуку спільних коренів між усіма частинами колись єдиної Київської Церкви”, — розповів про цю зустріч у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ Блаженніший Святослав.
Ще однією темою стали сучасні процеси в середовищі українського православ’я. Глава УГКЦ зі свого боку ще раз засвідчив позицію Греко-Католицької Церкви. “Наша Церква підтримує і вважає позитивними всі ті процеси, які ведуть до об’єднання українського православ’я. Проте ми не беремо в них участі, тому що вважаємо їх внутрішньою справою самих православних. При цьому ми прагнемо і надалі підтримувати дружні стосунки з усіма нашими православними братами, щоб іти шляхом до відновлення нашої колись єдиної, як засвідчує це Галицьке Євангеліє, Київської Церкви”, — розповів Святослав.
За його словами, також ішлося про участь держави в цих об’єднавчих процесах. “Я наголосив, що для нас важливо, щоб держава однаково ставилася до всіх Церков України і щоб права всіх, навіть найменших Церков і релігійних організацій, були належно пошановані”, — сказав глава УГКЦ.
"Зустріч завершилася на позитивній, конструктивній ноті відкритості до діалогу і співпраці в майбутньому", — пише сайт УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гадания онлайн стали реальностью Солнцезащитные очки для будущего лета Как убрать сажевый фильтр в авто? Ремонтно-соединительная арматура по доступной цене Счастливый билет

Публикации