Глава УГКЦ освятить храм у Южному, який громада будувала 10 років

07.07.2018 23:05 6

Глава УГКЦ освятить храм у Южному, який громада будувала 10 років

Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав 8 липня освятить новозбудований храм у місті Южному Одеської області, зведений на честь Святих верховних апостолів Петра і Павла.

О 10:00 відбудеться зустріч Патріарха Святослава з вірянами перед новим храмом, після чого буде звершено освячення храму та Архиєрейська Літургія, повідомляє сайт "Православні католики Одеси".

Будівництво храму Святих верховних апостолів Петра і Павла почалося в червні 2007 року силами лише 30 парафіян та благодійників. За 10 років їм вдалося його завершити.

Донині греко-католики Южного молилися у тісній каплиці. Храм Святих верховних апостолів Петра і Павла розташований за адресою вул. Будівельників, 10.

Настоятель храму Святих верховних апостолів Петра і Павла УГКЦ у Южному - отець Василь Колодчин, відомий широкій одеської громадськості як директор благодійної організації «Карітас Одеса УГКЦ».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/71745/

Следующая новость
Предыдущая новость

Идеальный праздник для вашего ребенка в JUMP PARK Зачем нужны надгробия Модные брендовые купальники на любой вкус Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Платная накрутка комментариев ВКонтакте

Публикации