Глава УГКЦ освятив храм на Одещині

10.07.2018 14:03 0

Глава УГКЦ освятив храм на Одещині

В освяченні храму та літургії також взяли участь владика Михайло (Бубній), екзарх Одеський та адміністратор Кримського екзархату, багато священнослужителів із різних міст України, а також представники органів влади, зокрема міський голова Южного Володимир Новацький.
«Сьогодні для нас, які зібралися в цьому новоосвяченому храмі, історичний момент, коли відчуваємо, що зараз ми зібралися в ім’я Боже… У сьогоднішньому Євангелії читаємо, що до Ісуса Христа принесли розслабленого чоловіка. Цей розслаблений – дуже цікава постать. Він, начебто, здорова повноцінна людина, але розбита в собі, тобто немає осердя, яке могло би зв’язати воєдино всю його істоту. А причина такого розслаблення, як каже Син Божий, – не лише фізична недуга, а духовна. Мабуть, наш Спаситель як добрий лікар душ і тіл бачить цього чоловіка та відразу торкається причини і каже слова, які ніхто не очікував почути: «Прощаються тобі твої гріхи!», – звернувся на початку проповіді до вірних предстоятель УГКЦ.
«Добре знаємо, що у Старому Заповіті ми не читаємо благовістя про прощення гріхів, а чуємо слово про кару, мовляв, кара за гріх – смерть. Проте з приходом на землю Ісуса Христа осердям апостольської проповіді є проповідь віри про відпущення гріхів. З початків існування християнська спільнота осердям своєї віри несла благовість про те, що ми віримо у відпущення гріхів. Тому зараз християни в цілому світі повторюють одні й ті ж слова: "Вірую в одне хрещення на відпущення гріхів!"», – додав проповідник.
«Ми сьогодні стали свідками освячення цього новозбудованого храму… Ісус Христос приходить до сюди, щоб звідси (з цього місця) благовістити усім нам дар відпущення гріхів. Ми читали навколішки молитву освячення і прохання, щоб цей храм став місцем зустрічі між Всевишнім і людиною. Ми просили, щоб освячуючи цю церкву, Господь установив її лічницею хворих, прибіжищем грішників та принесли до Нього свої немочі та розслаблення…», – зазначив глава УГКЦ.
«Ми посвячуємо цей храм верховним апостолам Петрові та Павлові, бо вони були перші в дорозі до Ісуса Христа і з Ним почули про прощення гріхів, – наголосив Блаженніший Святослав і додав: Ми хочемо просити, щоби верховні апостоли Петро і Павло опікувалися цим храмом, громадою та всіма людьми, які потребують доброї новини про те, що гріхи можуть бути прощені силою і благодаттю Святого Духа!».
«Нехай цей храм стане місцем, простором взаємної любові, ділення досвіду, сили та благодаті Святого Духа, яка є діяльною і реальною сьогодні між нами; щоб кожен, хто сюди приходить, почув слова: "Бадьорися, сину! Бадьорися, доню! Прощаються тобі твої гріхи!"», – наприкінці засвідчив Святослав.
Глава УГКЦ подякував парохові церкви о. Василю Колодчину, меценатам, директору «Карітасу-Одеса» за багаторічну і плідну працю, служіння людям.
Будівництво храму Святих верховних апостолів Петра і Павла розпочалося в червні 2007 року силами 30 парафіян та благодійників. За 10 років їм вдалося його завершити. До цього парафіяни молилися в тісній капличці.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бездепозитные бонусы казино: как получить и использовать вознаграждения? Свежий хамон и другие продукты на Фрешбазе Качественные металлопластиковые окна от бренда Rehau Правильный подход к инвестициям Ручные сканеры штрих-кодов уже в твоем городе

Публикации