Глава УГКЦ освятив новий храм на Київщині

25.09.2017 18:26 12

Глава УГКЦ освятив новий храм на Київщині

Під час проповіді до вірних предстоятель УГКЦ пригадав, що ще кілька років тому вірні молилися в маленькому офісному приміщенні, цей храм тільки будувався. «Ми тоді просили в Духа Святого, аби могли одного дня цей храм освятити, а наша громада у Северинівці могла відчути, що Господь Бог є між нами і любить нас. І ось нарешті цей день настав», – сказав Святослав.
«Сьогодні ми просимо в Бога, – вів далі предстоятель, – щоб мучениці Віра, Надія, Любов і їхня мати Софія були особливими покровительками цього храму. Щоб кожен із вас, хто сюди приходить, учився вірити в Бога, отримував силу надії в таких непростих часах, у яких ми сьогодні живемо, але найбільше, щоб навчився любити Бога і ближнього. Бо в цих двох видах любові полягає весь Божий закон і зміст усіх пророцтв».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

История и первые «шаги» телешоу Дом 2 Игровые аппараты Вулкан 777 Не упустите новинку Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения У Києві готують приз переможцю християнського Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна

Публикации