Глава УГКЦ обговорив ситуацію в Україні з кардиналом і архієпископом Неаполя

20.11.2018 21:00 0

Глава УГКЦ обговорив ситуацію в Україні з кардиналом і архієпископом Неаполя

У ході розмови Святослав подякував кардиналу Сепе за опіку над українською громадою в Неаполі й за те, що прийняв на служіння двох священиків з України. Глава УГКЦ розповів архієпископу Неаполя про виклики в душпастирському служінні українським мігрантам, особливо в регіоні Кампанья (офіційно зареєстрованих 44 тисячі українців, включно з Неаполем). Окрім цього, предстоятель УГКЦ розповів кардиналу про ситуацію в Україні, зокрема гуманітарну катастрофу, спричинену війною на сході України.
Кардинал Сепе розповів архієпископу Святославу про ситуацію у своїй архієпархії, соціальні, культурні та релігійні виклики в житті Південноіталійського регіону. Високо оцінюючи візит глави УГКЦ та масштаби вшанування 85-ї річниці Голодомору в м. Неаполі, кардинал повідомив владику Святослава, що з цієї нагоди було вирішено зробити історичний жест: виставити мощі св. Януарія під час літургії.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Переезды и перевозка мебели Выбираем обувь под платье: совет эксперта Семинар для йогов по технике медитации Випассана Всегда говори «Да» Большой выбор наручных часов мировых брендов

Публикации