Глава УГКЦ обговорив з послом Іспанії проблему еміграції українців

06.11.2017 21:04 12

Глава УГКЦ обговорив з послом Іспанії проблему еміграції українців

Під час зустрічі сторони обговорили багато різних питань, які стосуються суспільних подій в Україні, зокрема громадянського суспільства та його роль у розвитку України. Сторони погодилися на тому, що громадянське суспільство в Україні є лідером змін у сучасній Україні.

Посол відзначила велику роль Української Греко-Католицької Церкви в суспільних змінах країни. Зокрема зазначила, що роль УГКЦ в суспільному житті виходить далеко поза конфесійні межі. За її словами, багато людей прислухаються до УГКЦ, до її позиції щодо суспільного життя, хоча себе конфесійно не ідентифікують з цією Церквою.

Окремо сторони обговорили проблему еміграції. Глава Церкви зазначив, що більшість емігрує до країн Центральної і Західної Європи і першим їхнім наміром є не стільки емігрувати чи з України, а перш за все це є люди, які виїжджають на заробітки, щоб утримати свою сім’ю в Україні. «Тобто це трудова еміграція. І наша Церкви є чи не єдиною інституцією, яка є таким мостом між українським суспільством і українськими громадами, які тепер виникають у Центральній і Західній Європі», – сказав глава Церкви.

Святослав розповів послу про минулорічний конгрес українських мігрантів Центральної і Західної Європи і про пастирську програму служіння для емігрантів. «Нашою пастирською тактикою є інтеграція, але не асиміляція», – наголосив предстоятель УГКЦ.

Глава Церкви поінформував також про різні церковні пастирські програми, які спрямовані на реінтеграцію людей, які повертаються в Україну з заробітків. Також Святослав наголосив на важливості питання соціальних сиріт.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мнение президента «Евротерминала» Павла Лисицина о ситуации на контейнерном рынке в 2020 году Основые тренды в тайской косметики 2018 Треккинг в Непале: что это и где заказать Офисная мебель для руководителя - приобретайте лучшее без ограничений! Где можно заказать курсовую работу

Публикации