Глава УГКЦ обговорив з послом Іспанії проблему еміграції українців

06.11.2017 21:04 12

Глава УГКЦ обговорив з послом Іспанії проблему еміграції українців

Під час зустрічі сторони обговорили багато різних питань, які стосуються суспільних подій в Україні, зокрема громадянського суспільства та його роль у розвитку України. Сторони погодилися на тому, що громадянське суспільство в Україні є лідером змін у сучасній Україні.

Посол відзначила велику роль Української Греко-Католицької Церкви в суспільних змінах країни. Зокрема зазначила, що роль УГКЦ в суспільному житті виходить далеко поза конфесійні межі. За її словами, багато людей прислухаються до УГКЦ, до її позиції щодо суспільного життя, хоча себе конфесійно не ідентифікують з цією Церквою.

Окремо сторони обговорили проблему еміграції. Глава Церкви зазначив, що більшість емігрує до країн Центральної і Західної Європи і першим їхнім наміром є не стільки емігрувати чи з України, а перш за все це є люди, які виїжджають на заробітки, щоб утримати свою сім’ю в Україні. «Тобто це трудова еміграція. І наша Церкви є чи не єдиною інституцією, яка є таким мостом між українським суспільством і українськими громадами, які тепер виникають у Центральній і Західній Європі», – сказав глава Церкви.

Святослав розповів послу про минулорічний конгрес українських мігрантів Центральної і Західної Європи і про пастирську програму служіння для емігрантів. «Нашою пастирською тактикою є інтеграція, але не асиміляція», – наголосив предстоятель УГКЦ.

Глава Церкви поінформував також про різні церковні пастирські програми, які спрямовані на реінтеграцію людей, які повертаються в Україну з заробітків. Також Святослав наголосив на важливості питання соціальних сиріт.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? 434 місіонери-п'ятидесятники з України служать у шести країнах світу У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» На Тернопільщині освятили найбільшу вишивану карту України

Публикации