Глава УГКЦ обговорив з міністром із питань тимчасово окупованих територій проблеми переселенців

24.08.2017 2:27 15

Глава УГКЦ обговорив з міністром із питань тимчасово окупованих територій проблеми переселенців

Під час зустрічі, яка відбулася на прохання міністра, сторони обговорили проблему гуманітарної допомоги на окупованих територіях, проблематику соціального служіння і допомоги людям, які перебувають у зоні бойових дій. А також все те, що робить Церква для пастирської опіки внутрішньо переселених осіб України.

Глава УГКЦ розповів представникові влади, що це було вибором Церкви, аби духовенство залишилося зі своїми людьми на тимчасово окупованих територіях, а також щоб проводило необхідну душпастирську роботу, зокрема необхідне соціальне служіння та інші види допомоги, які Церква може надати людям, що перебувають на тій території.

Святослав розповів також про діяльність "Карітасу України" та стратегію створення 10-х пасторальних місій навколо лінії розмежування, аби бути ближче до людей, які перебувають на окупованій території і надати їм соціальну допомогу.

Окремо сторони обговорили надання допомоги й опіки внутрішньо переміщеним особам. Предстоятель Церкви розповів про різні ініціативи, які сьогодні існують в УГКЦ, зокрема щодо бачення Церкви інтеграції внутрішньо переміщених осіб в українське суспільство, зокрема в нових місцях їхнього проживання.

Сторони обговорили потребу достатньої кількості житла для внутрішньо переселених осіб, оскільки майже половина з них шукає собі постійного місця проживання і не бачить можливості повернутися на тимчасово окуповану територію.

Міністр відзначив служіння, яке здійснює УГКЦ на тимчасово окупованих територіях. А також відзначив величезну працю, яку здійснює Церква для переселенців.

Наприкінець сторони домовилися про координацію зусиль Церкви та державних органів у наданні допомоги потребуючим на тимчасово окупованих територіях.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заработать на бинарных опционах без риска Роскошные свадебные платья в салоне «Анабель» Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия «Траур» - ритуальные услуги и организация похорон в Киеве Сифоны для душевых

Публикации