Глава УГКЦ: «Захист сім’ї є питанням національної безпеки»

06.04.2018 15:44 3

Глава УГКЦ: «Захист сім’ї є питанням національної безпеки»

«Зараз ми можемо побачити абсолютний консенсус не тільки усіх християн України, а і юдеїв та мусульман і навіть людей, які, можливо, вважають себе невіруючими, однак глибоко переконані, що сім’я — первинна “клітина” нашого суспільства. Тож захист сім’ї, можна сказати, є питанням національної безпеки, бо сім’я — це Богом установлена інституція. Тому для того, щоб народ і держава були сильними, то потрібно все зробити, щоб була сильна сім’я як плідний нерозривний союз любові між чоловіком та жінкою!» — підкреслив духовний лідер греко-католиків.
На його думку, сім’я — це не лише якийсь договір між людьми або ж договір використовувати свою статевість у той чи інший спосіб. За його словами, Бог встановив інститут сім’ї, сотворивши людину як чоловіка та жінку, даючи їм певний заповіт — бути плідними і наповняти землю, підпорядковувати її собі.
«Нам сумно, коли ті чи ті державні мужі, в ім’я абстрактних понять, дискримінують сім’ю. Це дуже небезпечно! Адже “ерозія” сім’ї означає підривання самих підвалин національного, культурного та державного буття. Тоді очевидно: якщо сім’я в Україні перебуватиме під загрозою, то цю загрозу відчуватимуть усі громадяни нашої країни. Саме тому сім’я, інституція сім’ї є питанням національної безпеки», — зазначив Глава Церкви.
Цими ж днями, 4 квітня, рух «Всі разом!» організував в урядовому кварталі Києва акцію протесту проти видалення з сайту президента України петиції проти пропаганди гомосексуалізму, яку некоректно склав її автор-протестант.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Календарь православных праздников на апрель 2018 Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию Примите оправданное решение на счет решебников Выбор и покупка 4G модема

Публикации