Глава УГКЦ застерігає політиків від маніпуляцій та заохочує українців не ігнорувати виборів

14.06.2018 13:06 3

Глава УГКЦ застерігає політиків від маніпуляцій та заохочує українців не ігнорувати виборів

За словами глави УГКЦ, согодні Україна бореться за свободу, незалежність, справжню демократію і проти всього того, що приходить до неї з боку Росії. «Якщо ми використовуватимемо інфантильні гасла, на кшталт, що змінимо все й відразу, і робитимемо це з насильством, то знищимо саму ідею демократичної України. Такі дії на руку нашому ворогу, якому не потрібно буде використовувати агресію, бо ми знищимо Україну своїми руками», – сказав владика Святослав.
Предстоятель нагадав, що на початку 2019 року в Україні відбудуться президентські вибори, а у другій половині – парламентські. На його думку, політична боротьба вже йде. Але вже можемо бачити великі ризики, які виникають для існування держави. «Виборці розглядаються як матеріал для політичних маніпуляцій. Соціальною думкою постійно маніпулюють, використовують фальшиві новини, поширюють псевдоправду, що руйнує довіру до політиків та державних структур. Сьогодні ступінь довіри до українського Парламенту становить 7-8 відсотків, і до Президента приблизно так само. Тож виникає питання, хто буде голосувати. Якщо українці не братимуть участі у виборах, система влади розвалиться», – вважає глава УГКЦ.
Святослав розповів, що Церква застерігає, з одного боку, політиків від маніпуляцій, а з іншого – заохочує людей не ігнорувати виборів. «Коли ми дивимося, наприклад, на останні вибори в Росії, то бачимо, що це лише чудовий спектакль, який абсолютно дискредитує демократію в очах громадян», – додав архієрей.
Наступною загрозою, на його думку, є радикалізація суспільства. «Використовуються гасла, що підживлюють ненависть, що також є великою загрозою для демократичної системи. Ви можете побачити, що Церква є єдиною інституцією, яка захищає демократію та патріотизм, але також застерігає від маніпулювання патріотичними почуттями. Ми намагаємося навчити людей, що лише демократична система може врятувати Україну», – наголосив глава УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Критерии выбора люстр Сучасні елеватори Продажа и покупка картин художников Гнатолог: наукове дослідження зубів та їх роль у здоров'ї Онлайн кредиты на любые нужды украинцев

Публикации