Глава УГКЦ закликав українську молодь у Польщі зберігати свою віру та мову

03.06.2018 12:05 9

Глава УГКЦ закликав українську молодь у Польщі зберігати свою віру та мову

У Катедральному соборі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Вроцлавсько-Ґданської єпархії Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) 2 червня зустрівся з українською молоддю.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Звертаючись до присутніх, першоєрарх закликав їх бути собою, залишитися вірними своїм духовним і національним корінням.

«З досвіду нашої діаспори можна сказати, що залишається собою тільки той, хто був у Церкві», - зазначив Блаженніший Святослав. Решта, на його думку, «загубилися внаслідок швидких асиміляційних процесів.

Глава УГКЦ наголосив на важливості навчати своїх дітей української мови і передавати святу віру, бо це допоможе залишитися їм зі своїм корінням.

Оскільки в Польщі поширене явище мішаних міжнаціональних подруж, Патріарх УГКЦ просив українців не тільки зберегти свою віру і культуру, але й ділитися своїм духовним багатством з іншими людьми.

На завершення Блаженніший Святослав закликав молодь в усіх обставинах життя шукати Бога, особливо у важких моментах самотності, духовного пригноблення і різного роду труднощів.

Серед виступаючої молоді та парафіян катедрального собору, особливо глибоке враження на присутніх справило свідоцтво п. Наталії, переселенки з Луганщини, яка розповіла свій шлях до Бога та як вона віднайшла свою національну та християнську ідентичність завдяки зустрічі з Греко-Католицькою Церквою в Україні. Перебуваючи у Вроцлаві вона продовжує свій духовний досвід вже будучи активною парафіянкою нашої місцевої громади.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/71344/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что подарить иностранцу из сувениров? Как выбрать кастрюлю Проектирование и изготовление авторской мебели на заказ Все для вышивки бисером Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго

Публикации