Глава УГКЦ дякує єпископам Італії за підтримку України під час російської агресії

25.05.2018 13:53 3

Глава УГКЦ дякує єпископам Італії за підтримку України під час російської агресії

Глава УГКЦ верховний архієпископ Святослав написав листа до італійських єпископів, в якому висловлює подяку за підтримку України та українських мігрантів в Італії. У своєму зверненні глава УГКЦ вказав на проблему війни в Україні, «яка за чотири роки російської агресії спровокувала масштабну гуманітарну катастрофу та спричинила смерть більше як десяти тисяч осіб».
Намагаючись долати різноманітні труднощі та виклики в Україні, УГКЦ не залишає осторонь душпастирської опіки українських мігрантів, «число яких невпинно зростає в Італії», говориться у листі. Святослав навів італійським єпископам статистичну присутність українських мігрантів на Апеннінському півострові, пригадуючи, що для багатьох українських громадян, зокрема молодого віку, Італія стане країною постійного проживання. Глава УГКЦ подякував італійським єпископам та священикам, без допомоги яких «душпастирське служіння нашим вірним було б неможливим».
Він також пригадав візит папи Франциска до собору Святої Софії в Римі 28 січня 2018 року. «Для українських мігрантів цей візит був знаком близькості Святішого Отця до України та його батьківської турботи про них. У своєму слові він назвав українських жінок героїнями та апостолами віри і любові в італійському суспільстві», – зазначив предстоятель УГКЦ.
Своє звернення до учасників Асамблеї глава УГКЦ завершує повідомленням про візит кардинала Гвалтьєро Бассетті до України. Президент Єпископської конференції Італії відвідає Україну у липні цього року на запрошення глави УГКЦ для участі в загальнонаціональному паломництві до Зарваниці на Тернопільщині.
Представником УГКЦ на Генеральній Асамблеї Єпископської Конференції Італії є владика Діонісій, апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії.
Нагадаємо, що недавно понад сто італійських священиків і єпископів відвідали Києво-Печерську лавру і зустрілися з духовенством УПЦ (МП).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Православный сайт со всей необходимой информацией Отель для комфортного отдыха во Львове Услуги страхования для выезда Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч

Публикации