Глава УГКЦ дав пораду українцям на Парламентські вибори - 2019

28.06.2019 21:01 0

Глава УГКЦ дав пораду українцям на Парламентські  вибори - 2019

Позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України відбудуться 21 липня 2019 року. ЦВК 25 червня завершила процес реєстрації. Зареєстровано понад дві тисячі кандидатів у народні депутати, включених до виборчих списків 21 політичної партії.

Глава УГКЦ в інтерв’ю РІСУ дав пораду українцям на вибори.

«Треба голосувати відповідально. Часом мені є прикро, що наші люди абсолютно не аналізують того, що пропонують ті чи інші політики. Вони голосують за того, хто абсолютно нічого не пропонує, можливо, через те, що гарно до них говорить. Потрібно дуже серйозно аналізувати, якого типу політичну силу ви обираєте, бо кожна політична сила подібна до певного потягу, який їде в певному напрямку. Адже коли ми на вокзалі, то ми дивимося на розклад руху різних поїздів, дізнаємося, куди потяг їде, куди він нас привезе, зокрема, через які саме станції. Необхідно знати, куди наші парламентарі хочуть нас привести, яка кінцева мета тієї чи іншої політичної сили, в яку ми хочемо влитися чи підтримати на наших виборах. Адже, якщо ми будемо до цього ставитися безвідповідально, то отримуємо безвідповідальну владу.. Тому, якщо ми серйозно не будемо ставитися до виборів, то отримаємо несерйозну владу і не таку, яку би ми хотіли».

Глава УГКЦ також нагадав українцям про пам’ятку виборця, яку затвердив Синод єпископів УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76317/

Следующая новость
Предыдущая новость

Диссертация от рук специалистов на заказ Изготовление лучшей наружной рекламы в Киеве Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси Столичный мини-отель SkyHome будет рад видеть вас по приезду в Киев! Как выбрать долговечную и прочную ванну?

Публикации