Глава УГКЦ відвідує з душпастирським візитом Стемфордську єпархію з нагоди 60-річчя її створення

11.08.2018 14:04 3

Глава УГКЦ відвідує з душпастирським візитом Стемфордську єпархію з нагоди 60-річчя її створення

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 9-12 серпня 2018 року відвідує Стемфордську єпархію з нагоди 60-річчя її створення. Це перший візит Патріарха Святослава до Стемфорда як Глави УГКЦ. Цей візит також збігається із 50-ю річницею відвідин цього міста Патріархом УГКЦ Йосифом (Сліпим), повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

9 серпня відбувся благодійний бенкету з нагоди візиту до Стемфорда Глави УГКЦ за участю 200 осіб.

У промові Патріарх привітав Стемфордську єпархію з ювілеєм та наголосив, що Українська Греко-Католицька Церква зараз стрімко розвивається.

«Українська Греко-Католицька Церква зараз потужно розвивається. Такого стрімкого розвитку нашої Церкви, який ми маємо за останні 5 років, ми не бачили, мабуть, з моменту виходу УГКЦ з підпілля на початку 1990-х років. Тепер, мабуть, немає жодного великого міста в Україні, де не будувалася б УГКЦ», — зауважив очільник греко-католиків.

За його словами, зараз вкрай важливо, щоб УГКЦ могла відповісти на запити і потреби суспільства. Тому громади зростають саме в Центральній, Східній та Південній Україні.

«Якщо ви хочете побачити, де кується майбутнє нашої Церкви і майбутнє України; якщо міркуєте, де найкраще допомогти Церкві в Україні, — думайте про Схід України, Київ та про наших братів і сестер, які там», — сказав Глава УГКЦ.

Сткмфорд_зустріч.jpg

10 серпня Предстоятель відправив Літургію в каплиці семінарії разом з владикою Павлом (Хомницьким) і духовенством.

Того ж дня Глава Церкви прибув у монастир сестер служебниць у Слоцбурзі. Щороку святкування створення Стемфордської єпархії збігається з Успенським відпустом на честь Божої Матері, який щорічно відбувається в Слоцбурзі під патронатом Згромадження сестер служебниць Пречистої Діви Марії. На відпуст прибули тисячі паломників. В Успенському відпусті, який триває 11-12 серпня, бере участь кардинал Тімоті Долан, римо-католицький Архиєпископ Нью-Йорка.

12 серпня Глава УГКЦ відправить Архиєрейську Службу Божу на головній площі монастиря у співслужінні з єпископами і священиками.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/72184/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная печать ценников Необходимые жидкости для очиски двигателя Как быстро и выгодно избавиться от отходов Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі" Как играть в казино Джокер

Публикации