Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу"

07.08.2017 17:32 9

Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву

Із главою УГКЦ також співслужили архієпископ Володимир, митрополит Івано-Франківський, і владика Йосафат, єпископ-помічник Івано-Франківський. Під час проповіді на літургії владика Святослав звернувся до пластунів: «Хочу скористатися цією нагодою, аби висловити свою пошану і абсолютну підтримку українському ПЛАСТу. Усім вам тут присутнім Блаженніший Любомир свого часу сказав, що найбільшим своїм життєвим завданням він вважав бути Людиною. Переконаний, можливо, цю думку в його серце свого часу вклав саме український ПЛАСТ».
На його погляд, аби бути справжньою людиною, потрібно навчитися любити, − любити Бога і ближнього: «Як ми навчимося і будемо вміти любити Бога і Україну, тоді щодня зможемо ставати дедалі більше справжніми людьми, які здорові і душею, і тілом, любов яких є загартована, випробувана і справжня. Тому, гадаю, саме тут, на цій землі, ми відчуваємо, як Церква і ПЛАСТ повинні разом працювати і йти в ногу, аби забезпечити українській молоді можливість навчитися любити».
Також він зазначив: «Прагну запевнити вас, що УГКЦ – ваша мати, вас пригортає і готова дати вам усе, чого ви потребуєте. Мені дуже приємно було почути, що тут, у пластовому таборі «Сокіл» щодня служиться Божественна Літургія і майже всі пластуни приступають до Святого Причастя. Це необхідна пожива, аби вміти любити. Бо той, хто споживає Бога, що є Любов, має силу любити».
Після літургії всі помолилися панахиду за пластунами, які віддали своє життя за Україну в зоні АТО. «Вони дали доказ найвищої любові. Історія цього пластового табору показує, що цілі покоління тут вчилися любити Україну. Недаремно, коли чергові окупанти окупували цю землю, то передусім заборонили ПЛАСТ, бо розуміли, що звідти виходять свідомі українці, готові навіть своїм життям пожертвувати в ім’я Боже і вільної та незалежної Української Держави. Дякую всім дівчатам і хлопцям, які пішли цією дорогою і стали пластунами, стали на цю дорогу навчання, гартування духу і тіла. Дякую всьому пластовому проводу, наставникам, які взяли на себе великий обов’язок виховувати в любові до Бога і України майбутні покоління. Дякую батькам, що довірили своїх дітей українському ПЛАСТу», − сказав Святослав.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественный металлопрокат от компании "Будсервис" по доступной цене Узнайте как купить двухкомнатную квартиру в Твери Оригинальные изделия Adidas Советы для обретения счастья Как же обнаружить неисправность топливного бака

Публикации