Глава УГКЦ висловив молитовну підтримку французам з приводу пожежі у соборі Паризької Богоматері

16.04.2019 18:34 3

Глава УГКЦ висловив молитовну підтримку французам з приводу пожежі у соборі Паризької Богоматері

Від імені Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав висловив молитовну підтримку архиєпископу Опеті, духовеснтву Паризької архидієцезії та всім громадянам Франції у зв’язку з пожежею у соборі Паризької Богоматері.

У листі, скерованому кардиналу Джорджу Понтьє, Президенту Французької Єпископської Конференції, Патріарх Святослав написав:

«З великим сумом і шоком ми спостерігали за новинами про те, як в перший день Страсного тижня полум’я охопило собор Паризької Богоматері. Від імені Української Греко-Католицької Церкви хотів би висловити в цей час нашу молитовну підтримку Архиєпископові Опеті, нашим братам і сестрам Паризької архидієцезії та всім громадянам Франції. Можливо, деякі з найцінніших творів мистецтва цього собору не лише для західного, а й для всього християнства, зникнуть назавжди. Проте ми, як християни, не повинні втрачати надії, оскільки перед лицем спустошення та руйнування віднаходимо надію в нашому воскреслому Господі. В той час, коли видимі стіни цієї церкви-символу сильно пошкоджені, Католицька Церква у Франції залишається міцною та вірною в голошенні Слова Божого. Нехай ця трагічна подія навчить нас побачити знаки надії посеред полум’я, допомагаючи ще більше цінувати найсуттєвіші основи нашої християнської віри в Христа-Ісуса, який "смертю смерть подолав».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/75451/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сайт новых русских и актуальных трейлеров Мульчирование: преимущества и специфика технологии Ответы на основные вопросы о ЭЦП в системе электронного документооборота Виртуальные казино Украины - лучший способ отвлечься от повседневных забот Быстрые грузоперевозки в Днепре

Публикации