Глава УГКЦ висловив молитовну підтримку французам з приводу пожежі у соборі Паризької Богоматері

16.04.2019 18:34 3

Глава УГКЦ висловив молитовну підтримку французам з приводу пожежі у соборі Паризької Богоматері

Від імені Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав висловив молитовну підтримку архиєпископу Опеті, духовеснтву Паризької архидієцезії та всім громадянам Франції у зв’язку з пожежею у соборі Паризької Богоматері.

У листі, скерованому кардиналу Джорджу Понтьє, Президенту Французької Єпископської Конференції, Патріарх Святослав написав:

«З великим сумом і шоком ми спостерігали за новинами про те, як в перший день Страсного тижня полум’я охопило собор Паризької Богоматері. Від імені Української Греко-Католицької Церкви хотів би висловити в цей час нашу молитовну підтримку Архиєпископові Опеті, нашим братам і сестрам Паризької архидієцезії та всім громадянам Франції. Можливо, деякі з найцінніших творів мистецтва цього собору не лише для західного, а й для всього християнства, зникнуть назавжди. Проте ми, як християни, не повинні втрачати надії, оскільки перед лицем спустошення та руйнування віднаходимо надію в нашому воскреслому Господі. В той час, коли видимі стіни цієї церкви-символу сильно пошкоджені, Католицька Церква у Франції залишається міцною та вірною в голошенні Слова Божого. Нехай ця трагічна подія навчить нас побачити знаки надії посеред полум’я, допомагаючи ще більше цінувати найсуттєвіші основи нашої християнської віри в Христа-Ісуса, який "смертю смерть подолав».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/75451/

Следующая новость
Предыдущая новость

Sale of hair in bulk. How choose the best product? Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Казино Поинт Лото для азартных онлайн игр на сайте tankionlinehackclub.com Комфортный сайт для перевода текста Информационный сервис для организации похорон

Публикации