Глава УГКЦ видав Декрет про скликання VІІ сесії Патріаршого Собору для формування стратегії Церкви на наступне десятиріччя

18.12.2018 20:20 0

Глава УГКЦ видав Декрет про скликання VІІ сесії Патріаршого Собору для формування стратегії Церкви на наступне десятиріччя

Патріарх Святослав видав Декрет, яким скликає VІІ сесію Патріаршого (Всецерковного) Собору УГКЦ на тему “Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ”, що відбудеться 26-29 серпня 2020 року у Львові. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Патріарший Собор, за словами Блаженнішого Святослава, наступний інструмент, який допоможе сформулювати стратегію УГКЦ на наступне десятиріччя.

До участі у Соборі, йдеться у Декреті, запрошуються єпископи Української Греко-Католицької Церкви, представники духовенства та інститутів богопосвяченого життя, ректори духовних семінарій, миряни єпархій і екзархатів з України та з-за кордону – усіх, хто, відповідно до церковного права, має невідкладний обов’язок брати в ньому участь.

Як відзначив Блаженніший Святослав, коли формувалася стратегія розвитку Церкви, ніхто ще не знав, чого очікувати в майбутньому. “Ми не уявляли, що в Україні розпочнеться війна. Ми не гадали, що будемо душпастирювати в умовах військових дій, і те, що місцем зустрічі з живим Христом будуть не тільки наші парафії, а й київський Майдан. Мрію, що ми з вами, зокрема в контексті цього Собору, почуємо живого Бога, якого прагнемо зустріти. Адже Він є Господом історії, Тим, хто допоможе нам сьогодні відкоригувати цю нашу стратегію”, — зазначив він.

Окремим Декретом Глава УГКЦ іменував о. д-ра Романа Шафрана, голову Звичайного трибуналу Верховного Архиєпископа, Секретарем Собору.

Нагадаємо, що VI сесія Патріаршого Собору УГКЦ на тему “Жива парафія — місце зустрічі з живим Христом” відбулася в Івано-Франківську. Тоді у Соборі взяли участь близько 200 делегатів із різних єпархій УГКЦ України та світу.

Довідка

Патріарший Собор є дорадчим зібранням всієї Церкви, яку очолює Патріарх. Собор допомагає Патріархові та Синодові Єпископів патріаршої Церкви у вирішенні важливих питань (пор. Кодекс канонів Східних Церков, кан. 140).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/73962/

Следующая новость
Предыдущая новость

Официальный дилер Тайота в Киеве В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Идеальные розовые кроссовки Nike M2K Tekno Честность онлайн-казино — в лучшей версии рунета Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні

Публикации