Глава УГКЦ вдруге отримав мандат на членство у Папській раді сприяння єдності християн

06.02.2018 17:13 3

Окремим декретом Святіший Отець Франциск продовжив Блаженнішому Святославу мандат членства в Папській раді сприяння єдності християн. Про це Главу УГКЦ у своєму листі повідомив кардинал Курт Кох, президент цієї декастерії Ватиканської курії, інформують в УГКЦ.

Рішення Святішого Отця, ідеться в листі кардинала Коха, «зміцнює нашу з Вами тісну співпрацю та дає можливість і надалі збагачуватися Вашою компетентністю, гармонійно поєднуючи Ваші обов’язки та відповідальність із тими, що їх Святіший Отець доручив нашій декастерії».

Це вже другий п’ятирічний мандат членства Блаженнішого Святослава у Папській раді сприяння єдності християн з моменту його обрання Главою УГКЦ. Членами цієї декастерії є 15 кардиналів та інші експерти з питань екуменічного діалогу.

Завданням Ради є плекання автентичного екуменічного духу згідно з декретом Другого Ватиканського Собору «Unitatis redentigratio» та співпраця з іншими християнськими Церквами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/69998/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как найти работу моряку? С качественным и удобным постельным бельем ваш сон будет как у младенца Готувати смачно просто і зручно Почему все чаще используют LED экраны в освещении церковной жизни Кальяны Amy — европейское качество и восточный колорит

Публикации