Глава УАПЦ поставив нового єпископа — вікарія Івано-Франківської єпархії

19.02.2018 19:05 18

Глава УАПЦ поставив нового єпископа — вікарія Івано-Франківської єпархії

14 лютого, напередодні свята Стрітення Господнього, у Свято-Покровському Соборі УАПЦ м. Івано-Франківська було відслужено всенічне богослужіння, після відправи відбувся чин наречення архімандрита Павла (Мисака), намісника Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря, в сан єпископа Коломийського, вікарія Івано-Франківської єпархії.
Богослужіння та чин наречення очолив митрополит Макарій у співслужінні архієреїв УАПЦ: митрополита Галицького Андрія, єпископа Тернопільського Тихона, єпископа Донецького і Слов’янського Савви та духовенства.
У самий день свята, 15 лютого, під час літургії було здійснено хіротонію архімандрита Павла в сан єпископа Коломийського, вікарія Івано-Франківської єпархії. Потім предстоятель вручив архієрейський жезл нововисвяченому єпископу Павлу як символ єпископської влади. А владика Павло зі своєї сторони подарував архієреям ікону Пресвятої Богородиці Угорницької.
Предстоятеля, архієреєїв та нововисвяченого єпископа Павла вітали заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, начальник відділу у справах релігій Тетяна Лапка, начальник відділу культури Коломийської РДА Людмила Федор.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Туристические коврики разных видов и цветов Бездепозитные бонусы за регистрацию в онлайн казино Выгодные тарифы на поставки интернета в Киеве Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Тотал меньше 2.75: что это значит в ставках на спорт

Публикации