Глава РПЦ нагородив окупаційу владу Криму. Ордени вручив митрополит УПЦ

26.12.2017 14:03 3

Глава РПЦ нагородив окупаційу владу Криму. Ордени вручив митрополит УПЦ

25 грудня «голова» Сергій Аксьонов узяв участь в урочистостях з нагоди вшанування переможців міжнародного конкурсу дитячої творчості «Краса Божого світу», що відбулися в рамках регіональних етапів XXVI міжнародних різдвяних освітніх читань «Моральні цінності та майбутнє людства». У вітальному слові Аксьонов подякував служителям УПЦ (МП) та митрополиту Сімферопольському і Кримському Лазарю за «неоціненний внесок у духовно-моральне та патріотичне виховання молоді».
«Ми, об'єднавши зусилля з органами державної влади, хочемо, щоб наші традиції, засади, все притаманне російському та іншим народам, що населяють республіку Крим як регіон РФ, було закладено у плані спільних дій. Без участі молоді не буде кому реалізовувати програму розвитку нашої великої батьківщини – Росії», – сказав «голова Криму».
В рамках заходу рішенням патріарха Московського Кирила Аксьонов був нагороджений орденом Російської Православної Церкви святого благовірного князя Даниїла Московського II ступеня. Також орден РПЦ преподобного Серафима Саровського II ступеня було вручено Володимиру Константинову, «голові Державної Ради Республіки Крим».
Нагороди за «служіння вітчизні» вручив митрополит Лазар. «Ці високі нагороди воістину заслужені вами, оскільки єпархія і всі вдячні віруючі люди знають вас як досвідченого й талановитого керівника, що віддає всі свої сили на служіння вітчизні й народові», – сказав митрополит УПЦ (МП).

Глава РПЦ нагородив окупаційу владу Криму. Ордени вручив митрополит УПЦ

Нагадаємо, РПЦ вважає війну внутрішнім конфліктом України та обурюється заявами про "країні-агресора". У 2015 році глава РПЦ також називав міжнародні санкції проти Росії за анексію Криму "несправедливими і незаконними", розхвалюючи діяльність Володимира Путіна в Криму.
У той же час резолюціями ООН, Ради Європи, Європейського Союзу та інших авторитетних міжнародних організацій Росія визнана в 2014-2016 роках країною-агресором щодо України, а російські збройні сили названі "окупаційними".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Детективные агентства в Одессе. Ошибки при выборе частного детектива "Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины Купівля, продаж та оренда землі в Україні Комфортный сайт для перевода текста Лор и другие узкие специализации врачебной практики в Житомире

Публикации