Глава РПЦ Кирил: Не можна допустити створення незалежної Церкви в Україні

11.12.2018 8:59 12

Патріарх Московський Кирил вважає неприпустимим надання незалежності Православній Церкві в Україні.

"Можливо, ці люди (прихильники незалежної церкви - ІФ) і праві, і в незалежній державі повинна бути неначебто незалежна церква?... Чому б не допустити таке щодо України?.. Не можна допустити", - сказав він в неділю, звертаючись до вірян після літургії в храмі святої Тетяни в Любліно. Слова Кирила передає Інтерфакс.

На його думку, це неприпустимо, оскільки прихильники незалежної Церкви, "ті ,хто прагне затвердити так звану незалежну церкву", пройняті злобою, готові насильно домагатися своєї мети і "погубити життя інших людей".

Однак, сказав патріарх, "ми віримо, що Церква православна встоїть, що ніякі розколи, ніякі розкольницькі об'єднання, ніяка участь світської влади, ніяка злобна і войовнича риторика, не здатні відірвати вірян (...) від життя у світлі божому".

15 грудня в Києві має відбутися Об'єднавчий собор, покликаний створити в Україні Церкву, незалежну від Московського Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/73832/

Следующая новость
Предыдущая новость

Отель для комфортного отдыха во Львове Большой выбор качественной женской обуви из натуральной кожи по доступным ценам Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Вячеслав Моше Кантор – великий человек современности Научиться рисовать может каждый

Публикации