Глава ПЦУ 9 травня закликав протистояти гібридній війні

09.05.2019 16:33 0

Православна Церква України закликає протистояти гібридній війні у інформаційному полі, аби разом перемогти ворога. Про це сьогодні у Twitter написав Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній, передає УНН.

"Ми, українці, добре розуміємо цінність миру. Тому закликаємо світ спільно протистояти будь-яким спробам розпалити новий світовий конфлікт", - наголосив Митрополит.

Він підкреслив, що українська церква закликає українців по всьому світу говорити правду про війну проти України.

"Видно, що гібридна війна ведеться не тільки на полі бою, але і у інформаційному полі, через пропаганду та неправду. Просимо усіх протистояти цій неправді, аби разом перемогти ворога, який так нещадно прийшов на нашу землю", - зазначив священослужитель.

За його словами, Помісна Церква молиться за спокій душ воїнів, які віддали на цій війні та у інших війнах своє життя за волю і незалежність України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/75721/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Києві готують приз переможцю християнського Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна Наводим чистоту. Советы по уборке квартиры Календарь православных праздников на апрель 2018 Музыка группы Король и Шут Качественное и недорогое строительство саун

Публикации