Глава ПЦУ 9 травня закликав протистояти гібридній війні

09.05.2019 16:33 0

Православна Церква України закликає протистояти гібридній війні у інформаційному полі, аби разом перемогти ворога. Про це сьогодні у Twitter написав Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній, передає УНН.

"Ми, українці, добре розуміємо цінність миру. Тому закликаємо світ спільно протистояти будь-яким спробам розпалити новий світовий конфлікт", - наголосив Митрополит.

Він підкреслив, що українська церква закликає українців по всьому світу говорити правду про війну проти України.

"Видно, що гібридна війна ведеться не тільки на полі бою, але і у інформаційному полі, через пропаганду та неправду. Просимо усіх протистояти цій неправді, аби разом перемогти ворога, який так нещадно прийшов на нашу землю", - зазначив священослужитель.

За його словами, Помісна Церква молиться за спокій душ воїнів, які віддали на цій війні та у інших війнах своє життя за волю і незалежність України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/75721/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удочка. Купить фидерное удилище, цена на Трофее Как выглядит венецианский карнавал Подача одного из самых популярных казино Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear

Публикации