Глава ПЦУ розповів Майку Помпео про ПЦУ та про утиски свободи релігії в Криму

25.10.2019 0:09 0

Глава ПЦУ розповів Майку Помпео про ПЦУ та про утиски свободи релігії в Криму

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній 23 жовтня в рамках свого першого візиту до США зустрівся із державним секретарем США Майком Помпео, повідомляє пресслужба ПЦУ.

«Предстоятель Православної Церкви України відзначив, що в Україні вдячні за багаторічну солідарність та високо цінують надійну двопартійну підтримку Сполучених Штатів Америки, що є надзвичайно важливим для зміцнення незалежності України. Митрополит Епіфаній висловив сподівання, що Вашингтон і надалі буде залишатися незламним у своїй підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, у справі захисту релігійної свободи, протидії російській агресії та повернення всіх українських заручників додому», – йдеться в повідомленні.

Предстоятель Православної Церкви України також повідомив держсекретареві США про процес міжнародного визнання ПЦУ, зокрема про рішення Елладської Православної Церкви визнати ПЦУ, а також розповів про «ганебну ситуацію», яка склалася зі свободою релігії і віросповідання на окупованих територіях Донбасу й анексованого Криму.

Як повідомили у ПЦУ, державний секретар наголосив, що США захищали і будуть захищати право кожної людини на свободу віросповідання та можливість молитися відповідно до свого вибору.

В свою чергу, Майк Помпео після зустрічі з Митрополитом Епіфанієм написав у Твіттер:

"Сьогоднішня приємна зустріч з митрополитм Єпіфанієм з Православної Церкви України. Заслуговує похвали те, як Ви захищаєту релігійну свободу всіх українців. Я радий бачити, що за це ви отримали премію "Афінагора з прав людини". Вітаю - заслужено!"

EHlYalAX4AAeH0t.jpg

Pleasure meeting Metropolitan Epiphaniy of the Orthodox Church of Ukraine today. Your defense of #religiousfreedom for all Ukrainians is commendable, and I'm glad to see you were honored with the Athenagoras Human Rights Award for it. Congratulations - well deserved! pic.twitter.com/Yi2ZQChwW1

— Secretary Pompeo (@SecPompeo) October 23, 2019

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/77547/

Следующая новость
Предыдущая новость

Соответствие цены качеству Аренда светового оборудования для праздников Профессиональные юридические услуги Как выбрать межкомнатные двери, включая модели скрытого монтажа SlotoKing – позитивное казино для выигрышей

Публикации