Геологи випадково знайшли в лісі руїни невідомого древнього монастиря

26.03.2018 13:24 9

Геологи випадково знайшли в лісі руїни невідомого древнього монастиря

Руїни невідомого до сьогодні монастирського комплексу виявлені в грузинському регіоні Квемо Картлі, інформує Інтерфакс-Релігії.

Як повідомляє Національне агентство з охорони культурної спадщини Грузії, руїни виявлені в гірській місцевості недалеко від Фітаретського монастиря, розташованого в Тетріцкарійському муніципалітеті.

Відкриття було зроблено випадково: руїни помітили в лісі співробітники однієї з гірничодобувних компаній в ході геолого-пошукових робіт.

Для вивчення об'єкту на місце вислали спеціальну групу, до якої увійшли мистецтвознавці, історики, архітектори та інші фахівці.

Повідомляється, що відомостей про цей монастир не вдалося знайти в жодному з існуючих історичних і наукових джерел. Опитування місцевих жителів показали, що вони теж нічого не знають про знайдений об'єкт.

Фахівці припускають, що однією з будівель на території монастиря була зальна церква VIII-IX століть.

Уже розпочато процедури, необхідні для присвоєння виявленим об'єктам статусу нерухомої пам'ятки культурної спадщини, планується почати детальне дослідження об'єкту, включаючи археологічні роботи.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/70591/

Следующая новость
Предыдущая новость

Печать футболок на заказ Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Газорегуляторный пункт от компании EKOIN Самый большой выбор напольных покрытий со скидками Лучшие изделия из камня

Публикации