Генеральний консул Чехії відвідав на Львівщині греко-католицький монастир

14.11.2018 23:30 6

Генеральний консул Чехії відвідав на Львівщині греко-католицький монастир

Павел Пешек "приємно здивувався тим, що у монастирській церкві за участю монахів та мирян щоденно служиться Свята Літургія, а також, що до монастиря прибувають паломники та прихожани, незважаючи на те, що монастир знаходиться у віддаленому та важкодоступному місці", пише сайт УГКЦ.
Ігумен Добромильського монастиря о. Симеон Манько, поділився з гостем історією Василіянського Чину, зокрема тим фактом, що з настанням підпілля УГКЦ частина ченців з Добромильського та Лаврівського монастирів мали можливість виїхати на територію теперішньої Чехії, де продовжували студії в університетах Праги та Оломовця.
У книзі почесних гостей монастиря консул Чеської Республіки написав подяку за «можливість відвідати чудовий монастир, який випромінює духовний спокій та умиротворення».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гранитные памятники на могилу Огромный выбор чехлов для Xiaomi Redmi Note 4 и не только Быстрая, безопасная и качественная химчистка ковров У столичному Відкритому православному університеті відбудеться лекція афонських ченців Стартовал 72-часовой молитвенный марафон Украинского межцерковного совета

Публикации