Гендиректорку музею, яка боролася з самобудом біля Десятинки, відсторонили від роботи

12.11.2019 16:45 0

Гендиректорку музею, яка боролася з самобудом біля Десятинки, відсторонили від роботи

Генерального директора Національного музею історії України Тетяну Сосновську відсторонено від посади.

Про це повідомив у Facebook громадський діяч і журналіст Ігор Луценко, пише Релігійна правда.

За його словами, до 29 листопада триватиме перевірка, призначена у зв’язку зі скаргою групи співробітників музею.

“Це для мене дуже тривожна новина, і ось чому. Музей є позивачем у процесі, де ми разом судимося за визнання незаконним реєстрації так званого Десятинного “монастиря”. Процес ініційовано саме за керівництва пані Тетяни, вона в ньому тримається мужньо, попри те, що отримувала погрози від російської Церкви. Боюся, чи не направлені ці дії на те, що позиція музею у суді помінялася”, – застерігає Луценко.

Тим більше, додає він, що попередні події лише посилюють відчуття небезпеки. Йдеться про те, що суд першої інстанції визнав незаконним позбавлення українського громадянства так званого “намісника Гедеона”, керівника нелегального МАФу, котрий Російська Православна Церква силою поставила на території Національного музею історії.

“Якщо друга інстанція підтвердить це рішення, то російський піп Гедеон повернеться в Україну і продовжить тут свою руйнівну діяльність. При тому, що він не заперечує наявність у нього іноземного громадянства протягом більш ніж двох років, тож не може бути українським громадянином”, – зазначив Луценко.

“Дуже, дуже переживаю, щоб це не було проявом інтриг, котрі веде на користь російської Церкви її багата агентура. До речі, на днях музей протизаконно позбавили автомобіля – словом, тиснуть по усіх фронтах”, – додав громадський діяч.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77774/

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ КП заснувала три нові храми на Вінничині Лечебный гриб линчжи по оптимальной цене Выбираем зимние ботинки: как выбрать правильно? Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Быстрое получение справки МСЭ

Публикации