В Іспанії під час карнавалу висміювали Богородицю. Протестують навіть юдеї з мусульманами

24.02.2018 14:03 3

В Іспанії під час карнавалу висміювали Богородицю. Протестують навіть юдеї з мусульманами

В Іспанії християни, юдеї та мусульмани у спільному комюніке вимагають пошани релігійних почуттів. Під час карнавалу було висміювано, зокрема, Мадонну дель Пілар і апостола Якова, повідомляє CREDO.

«Образа релігійних почуттів усе ще отримує в нашій країні незрозумілу суспільну толерантність. В Іспанії профановано святині та символи; публічно висміюють і принижують найсвятіші для мільйонів посилання, за повної безкарності», — написано в комюніке.

Християни, юдеї та мусульмани визнають, що вже чимало зроблено, аби подолати різні форми дискримінації. Однак образа релігійних почуттів надалі залишається питанням, болісним для значної частини суспільства.

Прикладом є провокації та висміювання Ісуса і Марії, які сталися за останні тижні.

«Ніхто не терпів би образи, скерованої проти почуттів або цінностей, які поділяють інші суспільні групи», — заявляє комюніке.

Наявна у державі толерантність і поблажливість для образи релігійних почуттів — незрозуміла, а прибігання до «свободи слова» — неприйнятне.

«Право на свободу слова не є абсолютним правом. Воно має свої межі, як кожне право, і не може бути використане, аби порушувати іншу свободу ані інше благо, захищене законодавством». Релігійна свобода і релігійні почуття, пов’язані з нею, «чітко визначені й захищаються нашим законодавством», — зазначає спільний документ. «Ми просимо тільки про взаємну повагу, для віруючих і невіруючих».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/religious_relations/70209/

Следующая новость
Предыдущая новость

Красивые и качественные ножи от бренда Arcos Складний портативний зарядний пристрій Платная накрутка комментариев ВКонтакте Гранитные памятники на могилу Какие ледоходы рекомендуют старикам и женщинам?

Публикации