В Ізраїлі знайшли водойму, в якій святий Филип міг хрестити вельможного євнуха

07.02.2018 21:04 9

В Ізраїлі знайшли водойму, в якій святий Филип міг хрестити вельможного євнуха

Ізраїльські археологи знайшли древню водоймищу, в якій святий Филип міг хрестити вельможного євнуха, як це описано в Діяннях святих Апостолів 8:26-39. Про це повідомляє УНІАН-релігії з посиланням на christianpost.

Ще одне відкриття археологів проливає світло на Біблійні перекази. У поселенні Ейн Ханнія Парк поблизу Єрусалима в результаті розкопок, які тривають тут вже п'ятий рік, знайдено басейн, який, як припускають, є лише одним з декількох водойм, збудованих тут в епоху Візантійської імперії, приблизно в 4-6 століттях нашої ери. Про це повідомляє видання World Israel News.

«Відкриття великого водоймища візантійської епохи стало найзначнішим етапом і відкриттям в ході наших робіт», – говорить Ірина Зілбербод (Irina Zilberbod), керівник розкопок від Ізраїльської служби старожитностей.

«Басейн був побудований у самому центрі великого архітектурного комплексу біля підніжжя храму, який колись тут стояв. Навколо басейну була збудована крита колонада з виходами до житлових будівель. Деякі ранньохристиянські вчені визначали басейн Ейн Ханнія як місце хрещення вельможного ефіопського євнуха, як це описано в Діяннях святих Апостолів 8:26-39, – говорить доктор Ювал Барух (Yuval Baruch), археолог. – Хрещення цього вельможного євнуха святим Филипом було однією з ключових подій у поширенні християнства в цих землях, яке надихало багато поколінь іконописців і художників. Багато вчених і віровчителів прагнули встановити точне місце, де це сталося».

За словами Ірини Зілбербод, поки не вдалося встановити точне призначення басейну – він міг використовуватися для зрошення, як частина ландшафту, або ж для церемоній хрещення. Слід зазначити, що частина цієї ділянки належить Вірменській церкві, і вона проводить тут свої обряди та богослужіння, як і Ефіопська церква. У найближчі місяці роботи на ділянці будуть закінчені, і до басейну буде допущена публіка.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/70010/

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн кредиты на любые нужды украинцев Быстрая доставка вкусной еды на дом Лучшие виртуальные развлечения Футбольные бутсы Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви

Публикации