В Ізраїлі археологи знайшли руїни стародавнього візантійського монастиря

22.12.2017 1:02 3

В Ізраїлі археологи знайшли руїни стародавнього візантійського монастиря

Ізраїльські археологи виявили під Єрусалимом руїни древнього візантійського монастиря та церкви віком 1,5 тисячі років з добре збереженими кольоровими мозаїками.

Як повідомляє "УНІАН-релігії" з посиланням на Управління старожитностей Ізраїлю, розкопки проводяться в центрі країни, в 30 кілометрах від Єрусалима, в районі населеного пункту Бейт-Шемеш.

За словами керівника розкопок Біньяміна Сторхана, мова йде про великий монастир з церквою V-VII століть нашої ери. "Ми побачили розмір стін і зрозуміли, що мова йде про великий монастир, в якому була чудова церква... Монастир і церква відносяться до середини V – початку VII століття нашої ери", – розповів Сторхан.

Сторхан пояснив, що стародавній комплекс знаходиться трохи північніше від долини ха-Ела, яка відома як місце, де відбулася битва Давида і Голіафа.

За словами фахівця, в кінці візантійської епохи весь комплекс будівель і церква були занедбані. На підлозі давніх будівель археологи виявили кольорові мозаїки.

"Цього тижня ми дісталися до однієї частини підлоги з дивовижною кольоровою мозаїкою... Нас по-справжньому здивувало, що мозаїка чудово збереглася", – додав Сторхан.

Археолог Нафталі Айзік демонструє "дивовижні артефакти", знайдені на місці розкопок: давні хрести, уламки мармурових віконних решіток, рибальський гачок, керамічні вироби та прикраси, а також свічник епохи Аббасидів, який добре зберігся.

У розкопках візантійського монастиря брали участь більше тисячі учнів різних шкіл і коледжів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69452/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор красок для фасада Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Особенности грузоперевозки на Газели Какова польза от автономной GSM сигнализации? Где купить православные четки из настоящего камня?

Публикации