В Ізраїлі археологи знайшли руїни стародавнього візантійського монастиря

22.12.2017 1:02 3

В Ізраїлі археологи знайшли руїни стародавнього візантійського монастиря

Ізраїльські археологи виявили під Єрусалимом руїни древнього візантійського монастиря та церкви віком 1,5 тисячі років з добре збереженими кольоровими мозаїками.

Як повідомляє "УНІАН-релігії" з посиланням на Управління старожитностей Ізраїлю, розкопки проводяться в центрі країни, в 30 кілометрах від Єрусалима, в районі населеного пункту Бейт-Шемеш.

За словами керівника розкопок Біньяміна Сторхана, мова йде про великий монастир з церквою V-VII століть нашої ери. "Ми побачили розмір стін і зрозуміли, що мова йде про великий монастир, в якому була чудова церква... Монастир і церква відносяться до середини V – початку VII століття нашої ери", – розповів Сторхан.

Сторхан пояснив, що стародавній комплекс знаходиться трохи північніше від долини ха-Ела, яка відома як місце, де відбулася битва Давида і Голіафа.

За словами фахівця, в кінці візантійської епохи весь комплекс будівель і церква були занедбані. На підлозі давніх будівель археологи виявили кольорові мозаїки.

"Цього тижня ми дісталися до однієї частини підлоги з дивовижною кольоровою мозаїкою... Нас по-справжньому здивувало, що мозаїка чудово збереглася", – додав Сторхан.

Археолог Нафталі Айзік демонструє "дивовижні артефакти", знайдені на місці розкопок: давні хрести, уламки мармурових віконних решіток, рибальський гачок, керамічні вироби та прикраси, а також свічник епохи Аббасидів, який добре зберігся.

У розкопках візантійського монастиря брали участь більше тисячі учнів різних шкіл і коледжів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69452/

Следующая новость
Предыдущая новость

Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови Официальный сайт казино Вулкан Делюкс для безопасного гемблинга Актуальні вакансії для водіїв у Києві Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе Counter Strike 1.6 – скачать на русском

Публикации