В Ізраїлі археологи знайшли підтвердження існування пророка Ісаї

22.02.2018 19:14 15

В Ізраїлі археологи знайшли підтвердження існування пророка Ісаї

Археологи заявили про те, що виявили можливо перший матеріальний доказ існування біблійного пророка Ісаї, речовий доказ знайдено в купі сміття в Єрусалимі. Про це повідомляє сайт «Коментарі».

Виявилося, що в смітті вчені знайшли невеличкий шматочок глини довжиною всього 0,4 дюйма з відбитком печатки. На ньому було написано «Ісая пророк».

Цей фрагмент був виявлений під час розкопок стародавньої купи сміття. Також там ще були знайдені фігурки, уламки керамічного посуду, шматочки слонової кістки і глиняні предмети з відбитками печаток, відомі як булли.

Поруч з буллами Єзекії були «ще 22 булли, в тому числі булла з написом« Yesha'yah [u] Nvy [?] », Що абсолютно буквально перекладається як« Ісая пророк ». Якщо врахувати значення Ісаї в історії релігії, цей відбиток печатки дуже важливий як для юдеїв, так і для християн ».

Згідно з Книгою Ісаї, яка є 12-й книгою Танаха розділу Невіім (другого розділу юдейського Священного Писання), пророк жив в VIII столітті до н. е. Ісая почав проповідувати у час правління юдейського царя Осії, жив при декількох царях - Озиї, Йотамі, Ахазі та Єзекії.

Ісайя мав великий авторитет навіть за життя. Він не тільки проживав в Єрусалимі і був наближеним до юдейських царів, а й шанувався наступними поколіннями, які, втім, додавали в його книгу щось від себе. Більшість вчених вважають, що Книгу Ісаї можна розділити на дві, а то й на три частини, кожна з яких приписується окремому автору.

Що стосується християнства, в їх очах особливу цінність представляють множинні пророцтва Ісаї про прийдешнє Месії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70190/

Следующая новость
Предыдущая новость

Технологическая оснастка по лучшим ценам Что такое НетГейм? Самая точная информация об офшорах Идеальные кроссовки для вашего удобства Купив дизельный компрессор, вы будете на шаг впереди

Публикации