В Івано-Франківську УГКЦ на Різдвяні свята здає в оренду живі ялинки

25.12.2019 13:48 0

В Івано-Франківську УГКЦ на Різдвяні свята здає в оренду живі ялинки

Вже третій рік поспіль Бюро УГКЦ з питань екології надає можливість взяти в оренду на час Різдвяних свят саджанець голубої ялини, а опісля його повернути.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Позичити ялини цього року можна буде 26-27 грудня в офісі Бюро УГКЦ з питань екології з 10:00 до 16:00 год. за адресою: вул. Софрона Мудрого (колишня Гарбарська) 22, м. Івано-Франківськ. Детальнішу інформацію можна отримати за тел: 0979831680.

«Долучаючись до цієї ініціативи, ми не тільки засвідчуємо живу віру в Бога Творця та екологічну свідомість, але й зберігаємо наші ліси та сприяємо примноженню хвойних насаджень, оскільки весною ялини будуть висаджені у відкритий ґрунт, в рамках Всеукраїнської безтермінової акції «Посади дерево миру».», - йдеться в повідомленні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/ecology/78315/

Следующая новость
Предыдущая новость

Музыка группы Король и Шут Психолог, который поможет вам в разных ситуациях Высококвалифицированные стоматологические услуги в Киеве Избавьтесь от скуки раз и навсегда! Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни

Публикации