В Івано-Франківську греко-католики провели дискусію про те, чи існує упереджене ставлення до учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб під час прийому на роботу

29.03.2018 15:04 9

В Івано-Франківську греко-католики провели дискусію про те, чи існує упереджене ставлення до учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб під час прийому на роботу

У дискусії взяли участь роботодавці, представники Івано-Франківського міського центру зайнятості, учасники АТО та переселенці.
Голова ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українці Донбасу та Криму» Лариса Пантелюк вважає, що проблеми з працевлаштуванням у переселенців немає, адже за чотири роки, хто мав бажання, вже знайшов роботу. А у кого були труднощі зі спеціальностями, що тут не є затребувані, то центр зайнятості надавав можливість перекваліфікації.
Щодо упередженого ставлення роботодавців до певних категорій населення, то керівник Центру для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський Схрон» Ігор Чернецький вважає, що таке явище існує стосовно учасників АТО. «Ветеранів АТО побоюються брати на роботу, адже у кожному випуску новин говорять про те, що учасники АТО зловживають спиртними напоями та мають зрушення в емоційному стані, – пояснює Чернецький, – а ще у нас після пережитих військових подій з’явилося загострене почуття справедливості, з цим також непросто перебувати серед людей».
Сергій Любих – учасник АТО, який знайшов себе після військових подій. Чоловік відкрив Ветеранське кафе грузинської випічки «Dedas Puri» і запрошує на роботу учасників АТО та членів їхніх родин. Зараз у закладі є вакантні посади – потрібен пекар та бармен-продавець. Власник зробив оголошення, однак каже, жоден учасник АТО до нього не звернувся.
На зустрічі були присутні й представники патрульної поліції, де зараз триває набір кадрів. У Франківську наразі не вистачає 60 патрульних поліцейських.
Працівники "Карітасу" розповіли про початок нового проекту з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» в Івано-Франківській області. Це можливість розпочати власну справу. Деталі – на сайті Карітасу: http://bit.ly/2GbG5Mv
За інформацією представників Івано-Франківського міського центру зайнятості, наразі на обліку є близько 70 учасників АТО та 15 внутрішньо переміщених осіб.
Дискусійний клуб франківський "Карітас" організовує щомісяця. Темами обговорення є гострі питання, які зараз постають у суспільстві та турбують людей. Захід відбувся в рамках проекту «Об’єднуючи людей заради розбудови миру».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Джиу-джитсу как способ самозащиты Быстрая накрутка лайков в ВК Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Как изменились футболки за время своего существования?

Публикации