В Івано-Франківську відкрили пам'ятну дошку патріарху УАПЦ Мстиславу (Скрипнику)

10.04.2018 17:23 42

В Івано-Франківську відкрили пам'ятну дошку патріарху УАПЦ Мстиславу (Скрипнику)

“Свого часу Кир мешкав у Станіславові (колишня назва Івано-Франківська - ред.), тут зустрів своє кохання та Бог подарував йому діточок. Любив гуляти вулицею Липовою (тепер Шевченка), тому саме тут встановили анотаційну дошку. Велич людини вимірюється її справами. Є люди, чию увагу і поміч людям важко переоцінити. Кир Мстислав один з таких. Якби не трагічна смерть, то ця людина в свій час могла б об’єднати православну українську церкву. Вірю, що колись так і буде”, - наголосив міський голова Руслан Марцинків.
На відкриття анотаційної дошки приїхав нинішній глава УАПЦ митрополит Макарій (Малетич).
До кінця року планують видати книгу "Івано-Франківськ - місто героїв", щоб і на її сторінках зберегти згадку про видатних людей.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Синод УПЦ знов перейнявся біометричними паспортами і розглянув конфлікт в єпархії Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета

Публикации