В Єгипті сотні мусульман напали на християнську церкву

24.12.2017 20:09 6

В Єгипті сотні мусульман напали на християнську церкву

У суботу, 23 грудня стало відомо про атаку сотні мусульман коптської церкви в єгипетському місті Атфіх. Про це повідомляє DW.

Наголошується, що в результаті нападу, який стався напередодні після мусульманського намазу, було зруйновано внутрішнє оздоблення церкви і поранено кілька християн. Постраждалих доставили в лікарню.

Під час нападу натовп викрикував "ворожі гасла" і вимагав знести церкву, зазначили в архиєпископстві. В результаті нападників розігнали сили безпеки. У свою чергу, єпископ коптської православної церкви в Німеччині Анба Даміан різко засудив сталася атаку. Сталося напередодні Різдва напад є актом презирства і утисків християн по всьому світу, додав він. Як повідомляє видання, в Єгипті християнська спільнота становить меншість - близько 10% населення. У зв'язку з цим на півдні Єгипту відбуваються регулярні напади на церкви і теракти проти християн.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69487/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрые беспроцентные онлайн кредиты для всех Практичные и качественные шкафы-купе от производителя Каталог футболок с огромным списком рисунков Идеальные розовые кроссовки Nike M2K Tekno Джокер Казино – неперевершений ресурс для розваг

Публикации