В Южноукраїнську освячено храм УГКЦ, що став «Мирним небом»

25.06.2018 10:43 9

В Южноукраїнську освячено храм УГКЦ, що став «Мирним небом»

"Історія будівництва цього храму є унікальною і, можливо, не подібною до історій інших храмів, які споруджені в Україні. Ми знаємо, що церква почала будуватися ще до того, як на нашу землю прийшла війна. І що ви тоді зробили?

Ви, як вірні християни, слухаючи Божого Слова, перестали будувати храм, бо всі свої зусилля і кошти намагалися скерувати на підтримку українського війська. І ця громада Всіх святих українського народу в Южноукраїнську перетворилася на центр волонтерства під назвою “Мирне небо”."

На цьому наголосив у своїй проповіді до вірних Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у неділю Всіх святих українського народу, 24 червня, під час Архиєрейської Божественної Літургії в Южноукраїнську. Перед Літургією відбувся Чин освячення новозбудованого храму.

Скільки життів ви врятували, скільком нашим воїнам ви донесли добру новину про те, що український народ став на захист своєї землі... Можливо, у таких драматичних обставинах ви почули Божий голос, який закликав вас любити, але любити не словом, а ділом, — і ви це зробили. Я вам хочу подякувати за це і за мирне небо, під яким ми освячуємо цей храм!” — наголосив Глава УГКЦ Святослав.

Із Предстоятелем УГКЦ співслужили владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеський та Адміністратор Кримський, а також владика Василь (Івасюк), Єпарх Коломийський, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/71598/

Следующая новость
Предыдущая новость

Космолот - как перевернуть сознания клиентов Как купить кондиционер и не ошибиться с выбором Вивіз будівельного сміття: як не переплатити? - поради від "Мотор-М" В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов" Выбор и покупка 4G модема

Публикации